Gdańsk: 537 667 667
Elbląg: 666 111 667

Nasz zespół

Aldona Zabielska lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Gdańsku. Pasjonuje się chirurgią i protetyką. W swojej pracy za najważniejsze uważa holistyczne podejście do terapii narządu żucia. Nieustannie rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach zarówno krajowych, jak i zagranicznych podnoszących kwalifikacje stomatologiczne.

Anna Dąbrowska lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Gdańsku. Zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką i endodoncją. Pacjentom zapewnia indywidualne podejście oraz profesjonalne i bezbolesne leczenie. Bierze czynny udział w szkoleniach, wykładach i konferencjach, aby dać swoim Pacjentom możliwość skorzystania ze wszelkich innowacji dostępnych we współczesnej medycynie. Swoje życie zawodowe dzieli pomiędzy klinikami w Gdańsku i Elblągu.

Radosław Dąbrowski lekarz dentysta

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z mikroskopem zabiegowym zdobywane w klinikach stomatologicznych w Gdańsku i Gdyni. Mikroskop stosuje w zakresie skomplikowanego leczenia kanałowego oraz w stomatologii zachowawczej i protetyce. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach.

Beata Wrześniewska lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Gdańsku. Lekarz o wyjątkowym wyczuciu estetyki i harmonii twarzy. Zajmuje się ortodoncją. Dbałość o każdy detal, precyzja i staranność sprawią, że wszelkie problemy ze zgryzem mogą być zamienione w piękny uśmiech. Rodowita elblążanka, od kilku lat mieszka i rozwija się zawodowo w Gdańsku. Stale dokształca się uczestnicząc w licznych kursach, poznając najnowsze trendy i technologie. Pełna optymizmu, zawsze ciepła i miła dla Pacjentów.

Agnieszka Nawrocka lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W Centrum Stomatologii Estetycznej zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz chirurgią. W swojej pracy zawodowej wysoko ceni sobie dobry kontakt z pacjentem oraz jego świadome uczestnictwo w procesie leczenia, dlatego szczegółowo wyjaśnia na czym będzie polegał dany zabieg. Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje.

Paula Kowalczyk higienistka

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej w Elblągu na kierunku: asystentka stomatologiczna. Dba o komfort Pacjenta i higienę w gabinecie. Potrafi czytać w myślach (ale tylko stomatologom pracującym w naszej Klinice).

Olga Wenta higienistka

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej w Gdańsku na kierunku: Asystentka Stomatologiczna. Starannie, sumiennie i z wielką przyjemnością wypełnia swoje obowiązki do których należy między innymi asystowanie przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii oraz protetyki.

Patrycja Rohde rejestratorka

W Gdańsku pełni funkcje rejestratorki medycznej. Zajmuje się organizacją planu zajęć całej kliniki. W swojej pracy ceni sobie kontakt z ludźmi oraz zadowolenie Pacjenta. Uśmiechnięta i profesjonalna każdego dnia.

Katarzyna Ulrych rejestratorka

Zawsze w pełni zaangażowana w wykonywane zadania. Pomocna i empatyczna, stara się jak najlepiej rozwiązywać wszelkie problemy. W swojej pracy stawia na profesjonalizm i zadowolenie Pacjenta. Na co dzień uśmiechnięta miłośniczka zwierząt, w szczególności kotów.

Monika Kuternowska asystentka stomatologiczna

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej w Elblągu o profilu: asystentka stomatologiczna. Posiada dużą wiedzę i umiejętności, które pozwalają jej dobrze wykonywać swój zawód. W pracy dba o miłą atmosferę i komfort Pacjenta. Do życia podchodzi z uśmiechem na twarzy i dużym optymizmem. Prywatnie szczęśliwa mama Emilki i Dawida.

© 2020 Centrum Stomatologii Estetycznej A. Zabielska. Wykonanie ecomme.pl