Elbląg: 666 111 667

Nasz Zespół

Aldona Zabielska lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Gdańsku. Pasjonuje się chirurgią i protetyką. W swojej pracy za najważniejsze uważa holistyczne podejście do terapii narządu żucia. Nieustannie rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach zarówno krajowych, jak i zagranicznych podnoszących kwalifikacje stomatologiczne.

Dorota Drozd higienistka

Absolwentka Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu. Najlepszą częścią jej pracy są uśmiechy zadowolonych Pacjentów. Na co dzień miłośniczka książek.

Katarzyna Ulrych rejestratorka

Zawsze w pełni zaangażowana w wykonywane zadania. Pomocna i empatyczna, stara się jak najlepiej rozwiązywać wszelkie problemy. W swojej pracy stawia na profesjonalizm i zadowolenie Pacjenta. Na co dzień uśmiechnięta miłośniczka zwierząt, w szczególności kotów.

Kamila Gajor asystentka stomatologiczna

Absolwentka Policealnej Szkoły w Gdańsku na kierunku: higienistka stomatologiczna. W swojej pracy stawia na rzetelność i dokładność . W gabinecie zawsze dba o ład i porządek. Do swoich obowiązków podchodzi z zaangażowaniem i entuzjazmem. Na co dzień uśmiechnięta i pełna energii.

© 2023 CSE Wojciech Kowalski. Wykonanie ecomme.pl