Gdańsk: 537 667 667
Elbląg: 666 111 667

Nasz zespół

Aldona Zabielska lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Gdańsku. Pasjonuje się chirurgią i protetyką. W swojej pracy za najważniejsze uważa holistyczne podejście do terapii narządu żucia. Nieustannie rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach zarówno krajowych, jak i zagranicznych podnoszących kwalifikacje stomatologiczne.

Anna Dąbrowska lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej w Gdańsku. Zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką i endodoncją. Pacjentom zapewnia indywidualne podejście oraz profesjonalne i bezbolesne leczenie. Bierze czynny udział w szkoleniach, wykładach i konferencjach, aby dać swoim Pacjentom możliwość skorzystania ze wszelkich innowacji dostępnych we współczesnej medycynie. Swoje życie zawodowe dzieli pomiędzy klinikami w Gdańsku i Elblągu.

Paula Kowalczyk higienistka

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej w Elblągu na kierunku: asystentka stomatologiczna. Dba o komfort Pacjenta i higienę w gabinecie. Potrafi czytać w myślach (ale tylko stomatologom pracującym w naszej Klinice).

Olga Wenta higienistka

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej w Gdańsku na kierunku: Asystentka Stomatologiczna. Starannie, sumiennie i z wielką przyjemnością wypełnia swoje obowiązki do których należy między innymi asystowanie przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii oraz protetyki.

Katarzyna Ulrych rejestratorka

Zawsze w pełni zaangażowana w wykonywane zadania. Pomocna i empatyczna, stara się jak najlepiej rozwiązywać wszelkie problemy. W swojej pracy stawia na profesjonalizm i zadowolenie Pacjenta. Na co dzień uśmiechnięta miłośniczka zwierząt, w szczególności kotów.

Paulina Kerbaum rejestratorka

Pełni funkcję rejestratorki w gdańskim oddziale. Zajmuje się także organizacją czasu pracy Kliniki. Stawia na indywidualne podejście do każdego Pacjenta z należytą troską. Uśmiechnięta i pełna optymizmu dąży do osiągania zamierzonych celów.

Kamila Gościńska asystentka stomatologiczna

Absolwentka Policealnej Szkoły w Gdańsku na kierunku: higienistka stomatologiczna. W swojej pracy stawia na rzetelność i dokładność . W gabinecie zawsze dba o ład i porządek. Do swoich obowiązków podchodzi z zaangażowaniem i entuzjazmem. Na co dzień uśmiechnięta i pełna energii.

© 2021 Centrum Stomatologii Estetycznej A. Zabielska. Wykonanie ecomme.pl